Geçen yıl, moda hayatına hızlı bir giriş, çevre dostu giysiler, bu sezon ikoniktir. 90’ların havasını modaya yansıtan bu tarz, örtülü giysilerde yerini alıyor. Spot ışığın altına aldığımız ekose elbise ve gömlek modellerini nasıl giyeceğinizi sizler için derledik. İşte ekose elbise ve gömlek modelleri …

Sokaklarda 90’ların gömleklerinde söz vardır. Bu sezon elbiseyi ekose elbise olarak göreceğimiz ekose modellerde yer aldı. Bu kıyafeti spor giyim için derledik.

EKOQE FORMLAR

Ekose giysiler kullandığınızda, kullanacağınız diğer parçalar ekose tarzı bir elbise veya düz renkli bir ekose parça olmalıdır. Günün cadde kombinasyonunu, sezonun pamuk şallarında karşılaşacağınız ekose desenlerinde renkleri kullanarak tamamlayabilirsiniz.

OFİS FONKSİYONU

Ekose bir ceket ile ofis modasını yakalayarak daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Trend ayakkabıların ve sezonun ipek şallarının kombinasyonu ile toplantılarda ve iş toplantılarında kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

BİR PARÇA İLE GÜN TASARRUFU

Bir damalı elbiseyi sezonun belirgin parçalarıyla birleştirerek arkadaşlarınızın davetine katılabilirsiniz. Elbise tek parça olduğundan ve kontrol edildiğinden, onu düz parçalarla birleştirdiğinizden emin olun.

Özel davetlerde ekose desenlerini serbestçe de kullanabilirsiniz. İş öğle yemeğinin özel davetiyelerine, ekose desenli bir kalem eteğinin altındaki deriden bir botla örme kazak ile katılabilirsiniz. Ekose desenleri zaman zaman kendini büyük sezon kareleriyle gösterir, uzun çizgilerin eğilimine göre kaos ile karışabilir.

SPOR DALLARI

Sonbahar renkleri koleksiyonu, hemen hemen tüm parçalarda modadan ilham alan ekose desenlerine ilham veriyor. Şıklığı sportif bir görünümle yansıtan bu tasarımlar, hafta sonu tatili molalarında valizinizde tutulmalıdır.