Kışın kadınların yaşadığı en büyük sorunlardan biri dış giyimdir. Dış giyimde tercih edilen renk tüm kombinasyonları etkiler. Bu nedenle dış giyimde renk ve trend deseni önemlidir. Her yıl değişen kıyafetleri seçerek kısa sürede kaliteli bir kombinasyon yakalayabilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak için araştırma yaptık.

Kahve, fayans, bej, haki, tarçın ve krem ​​renkleri renkleri mevsim kıyafetlerinde ortaya çıkmaya başladı. 2019 kışını işaretleyen bu parlak renklerle bir kartpostal kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Toprak renklerinin geçişleri, kombinasyonda tek bir şıklık efekti yaratır.

Birçok marka bu renkleri dış giyimde sıklıkla kullanmaya başlamıştır. Kahverengi mevsimde trençkotlar ile şimdi yapay kürk mantolarda yer aldı. Kahverengi tonun rengiyle, dişlerimizi ısıtır, sadece diş kıyafetlerinde değil, aynı zamanda aksesuarlarla da kafanızı döndürür. Ayakkabılarda, küpelerde, şallarda, mücevherlerde ve çantalarda kullanılan kahve renginin mevsim boyunca her şık kadının kombinasyonunda bir yeri var gibi görünüyor.

SEZONUN DIŞ GİYİM EŞYASI

H ve M – 399,90 TL H ve M – 299,90 TL

H ve M – 299,90 TL H ve M – 299,90 TL

H ve M – 99,99 YTL H ve M – 289,00 YTL

ZARA – 599,90 TL

ZARA – 99,90 Dolar

ZARA – 339,90 TL

ZARA – 99,90 Dolar

ZARA – 1 $.

ZARA – 99,90 Dolar

Sokak stilinizi ışıltılı renklerin başlangıcı olan bej ve krem ​​birleşimiyle oluşturabilirsiniz. Triko kazasında ya da eteklerinde seçtiğiniz bu renkleri seçtiğimiz yerdeki geçişi yakalamak için, sıcak çikolata renkli kahveyi seçebilirsiniz.

Kafein bir köşesi olan hakilerin nostalji rengi ve arkadaşlarınızın sohbetini yudumlayarak zarafetinizi yansıtabilirsiniz. Sonbahar kışını tarçınla tercih ettiğiniz beyaz renkle geçeceksiniz. Toprak renklerinde en yüksek enerjiyi yayan bu renk ile uzun süreli bir kombinasyona sahip olabilirsiniz.

Haki rengi ve kışın en değerli olanı size yeşilleri hatırlatabilir. Gardırobunuza en az 5 kıyafet eklemelisiniz. Aynı zamanda, 2019 yazına kadar haki rengi en iyi markalar arasında olacak.