Modayı takip edenler spor yaparken bile trendlere dikkat ediyor. Bununla birlikte, bazı kıyafetlerin özelliklerine dikkat edilerek sadece trend olarak değil, sağlık açısından da seçilmelidir. Haberin detaylarında hem modaya hem de mekana uygun spor kıyafetler üzerine araştırmamızı bulabilirsiniz.

Moda oluştururken, hem hava koşullarına hem de yere dikkat edilmelidir. Mekanın ne olduğu önemli değil. Ancak bu haberin detaylarında spor modasını tartıştık. Modaya uygun stiller kullanan şık kadınlar, spor yaparken bile şıklık ve yankı uyandırmaktan yanadır.

SportswearSportswear

EVDE SPOR İÇİN

– En rahat yer olmasına rağmen spora girmek için gereken malzemeleri kullanmalıyız. Spor giyim vazgeçilmez pamuklu kıyafetlerdir. Böylece terleme sırasındaki herhangi bir rahatsızlık önlenir. Çünkü giydiğiniz kıyafetler vücudunuzdaki terleri kir olarak tutmaz ve gözeneklerinizi örtmez. Bütün terler pamuklu kumaşı kendine çeker.

– Taytlar ve sporcular evinizin rahatlığının keyfini çıkarırken aynı zamanda spor hareketlerini daha konforlu hale getirebilirsiniz. Günümüzde tüm mağazalar bu iki ürünü üretmektedir. Ancak pamuğun oranına dikkat etmelisiniz. Ayrıca sporun klişe renginde gri ve pembe kontrastın keyfini çıkarabilirsiniz.

DIŞ SPORLAR İÇİN

Bir eşofman takımı seçmek için daha rahat olmak istiyorsanız. Ayrıca spor saatinizden, akşam sütünden veya gününüzden daha kalın bir şey tercih etmelisiniz. Modayı açık havada tutmak istiyorsan. Ortalama ortalamanız 1.60 ise, vücudunuza uymayan kıyafetler seçebilirsiniz. Ancak spor ayakkabınızın tabanı yüksek olmalıdır. Ancak boyunuz uzunsa, spor kıyafetlerini tercih ederken ellerinizi ve ayak bileklerinizi açmamaya özen göstermelisiniz. Bu seni komik gösterecek. Spor kıyafetleri günlük hayatınıza tercih ediyorsanız, ruh halinize iyi gelebilir, bu nedenle spor yaparken daha açık renkler kullanabilirsiniz.

KOMBİN ÖNERİLERİ

De factode fiili

DE FACTO – Tayt

DE FACTO – Tozluklar / 29,99 TL

KOTON – Tayt

KOTON – Tozluklar / 34,99 TL

KOTON – Tayt