Evliliğe ilk adım olarak, her genç kız unutulmaz bir gün geçirmek istiyor. Giysiler başında geliyor. Günümüzde, pek çok tasarımcıdan alabileceğiniz birçok harika kıyafet var. 2019 damgalamak için hazırlanan bazı angajman kıyafetleri kendini göstermeye başladı bile. İşte 2019’un en gözde nişan kıyafetleri …

Geçen gün, düğün kadar çekici olmak istiyorsanız, nişanlandı. Fotoğraf çekimi, adam için hazırlanacak çeyiz, nişan konseptine uygun kıyafet …

Özellikle son yıllarda, angajman kıyafetleri, angajman masası ve tepsi uygun olma eğiliminde oldu. Bunda genç kızlar kıyafetlerini bu konsepte göre tasarlamak isterler. 2019 itibariyle, modadaki hemen hemen her şey değişmeye başladı.

Özellikle elbise desenleri ve kullanılmış kumaşlar payetli ve taşlı olarak tercih edilir. Ayrıca, nişan kıyafetlerinin temel üç rengi kullanılmaya başlandı. Yeşil, pembe ve mor en yaygın olanlarıydı. Masa ve tepsi buna göre hazırlanır. Elbiselerle aynı rengi seçmek isteyen bazı genç kızların kravat renginin rengi bile.

2019’da, 50’li ve 60’lı yıllarda yaygın olarak kullanılan bağcıklar ve tüller yeniden açıldı. Ayrıca, 50 yıllık suni ipek bu mevsimde yaygın olarak kullanılır, çünkü rüzgar her kıyafeti üfler. Aynı zamanda, bu kez eski püskü ve vakko yakalarında, özellikle de giysilerde yer almaya başladı. Bu ayrıntılarla modaya göz kulak olabilir ve unutulmaz bir ilişki yaşayabilirsiniz.

MAĞAZA MODELLERİ VE FİYATLAR

BUTİKGEZ – 2.000 TL

BUTİKGEZ – 2.000 TL

BUTİKGEZ – 1.800 TL

VIVENCIA – 329,00 TL

VIVENCIA – 369,00 TL

VIVENCIA – 379,00 TL

VIVENCIA – 329,00 TL