Büyük boy kadınlar için kıyafet bulmakta zorluk çekmenin yanı sıra, taraklar yaratmada da zorluk çekerler. Bununla birlikte, markalar artık bu vücut aralığında kadınlara önem veriyor. Birçok markada, internet satışları için büyük bir vücut kategorisi var. Bunun için, haberlerimizin ayrıntılarında sizin için büyük boy kadınlar için özel tasarımlar ve giyim önerileri ekledik.

Büyük beden, 40 ve üzeri bedenler denir. Büyük gövdeli kadınlar genellikle siyah rengi tercih ederler, böylece ağırlıkları görünmez. Bununla birlikte, siyahın artık moda haftasında podyumda büyük gövdeli giysilerde bir tarih olmadığını gördük.

PEKİ BÜYÜK BEDENLER NASIL GİYİNMELİ?

Moda uzmanlarının vurguladığı gibi, büyük bedenlere sahip kadınlar vücutlarının bir üst kısmını seçmelidirdart. Bu şekilde, ağırlıklarını gösteren giysilerden kaçınabilirler. Ayrıca, karpuz kol, ceket elbise ve çok desenli giysiler tercih etmemelidir.

VİVENCİA – 149,00 TL

KOTTAN UZAK DUR!

Büyük bir bedeniniz varsa, kotlardan uzak durmanızı öneririz. Kot pantolon kalın giyinmiş, bu yüzden şişman görünmesini sağlayabilirsiniz. İpek, saten ve pamuklu giysiler ilk tercihiniz olmalıdır. Düz kesim kıyafetler, tercih ettiğiniz stile sahip olmak için iki boyuttan daha küçük görünmenizi sağlayacaktır. Spor giymeyi seviyorsanız, aptal giysilerde nasıl boğulacağınızı biliyorsunuz. Yay ve renkli takım elbiselerinizle daha özgür hissedebilirsiniz.

Kazaklıdakiler…

Sezon tişörtü trendi sizin için tasarlanmıştır. Kıyafetin yanı sıra, kullanacağınız aksesuarlar için çok önemlidir. Üst üste iki Giyinme tarzını ve görünüşünü bozar. Bu yüzden sadeliği desteklemelisin.

ÖZEL DAVETİYELER…

Özel günler için bir elbise seçerken önce düz giysileri tutmalısınız. Omuz bıçağı ve detay kıyafetleri, kabarık bir görünüm yerine kabarık bir görünüm verebilir. Yani giysi detaylarına dikkat etmek zorunda.

AYAKKABI

En önemli ipucu, noktadaki ayakkabıdır. Büyük boy ve kısa boy iseniz, seçerken yüksek tabanlı ayakkabılar almaya dikkat etmelisiniz. Yüksek hızlı ayakkabılar