Binyıldan önce Opal taştan yapılmış mücevher modellerini araştırdık ve iyileşmeye inanılan taşlardan birini aradık. Mısır tarihinde ilk kez mücevher olarak kullanılan opal taşlarla yapılan mücevherler bugün popüler hale geldi. İşte trend vintage halka modelleri 2019…

İyileştirici olduğuna inanılan taşların bazıları ev aksesuarlarında kullanılır. Bununla birlikte, nadiren, bazıları mücevher olarak tasarlanmıştır. Mücevherat olarak tasarlanan taşların en önemlileri opal taşlardır. Opal taşlar halkalar, bilezikler ve kolyelerden yapılmıştır.

Doğal taşlar yere göre renk değişir, ancak özellikleri her zaman aynıdır. Taş üzerinde yapılan çalışmalarda zihinsel bozukluklar için özellikle iyi olduğu söylenen birçok doğal mineral bulunmuştur.

Osmanlı döneminde sultanlar tarafından sıklıkla kullanılan bu taşlar dönem serileri ile geri döndü. Bu sezon yerine faydaları simge takı olacak modeller arasında yer alıyor. Genellikle ince bir tasarım ile kombinasyonunuzu tamamlayan özel davetiyeler veya ofis dekorasyonlarına sahip olmayı seçebilirsiniz.

İŞTE OPAL TAŞ TAKI MODELLERİ

Trendyol-angemiel / 148,90 TL

Trendyol-angemiel / 158.90 TL

SUMER TELKARİ-130.0 TL

LYDİA-628.800 TL

SUMER TELKARİ – 135.00 TL

LYDİANA – 535.00 TL

WELCH / £ 49,00

SUMER TELKARİ / 35,00 TL

SUMER TELKARİ / 38,50 TL