2018’de, yaşamımızın geri kalan bölümlerinden bazıları 2019’da bir eğilim olmaya başladı. Bu izlerle modayı yakından takip ettiğinizi ve şık olduğunuzu gösterebilirsiniz. Peki, 2019’da kullanılacak en popüler parçalar hangileridir?

Bize modası geçmiş görünen bu parçalar aslında her mevsime damga basabiliyor. Rengi doku ve modeliyle ayrı ayrı değerlendirebilirsiniz. Ani arkadaşlar toplantısı için dolabınızın dolabını açtığınızda, gözlerinizin içinde eşleşen renkler varken kombinizin ne kadar hızlı oluştuğunu fark edeceksiniz.

2019’DA KULLANILACAK TREND PARÇALARI

İKİLİ EKİP / GÖMLEK

Neredeyse her kadının dolabındaki gömleği kurtarıcı olur. Örgü hırka, bel kemeri ve en seçkin şal sokak stiliniz forma sığmaya hazır! Bir spor ayakkabı ve bu tür bir çanta giyerek birkaç dakika içinde bir arkadaş toplantısı için hazır olacaksınız.

Tercihiniz daha şıksa, bir çift takım seçerek dışarı çıkmaya hazır olan kadınların rekorunu kırabilirsiniz.

ÇİZGİLİ GİYİM

Hava hala iyi bir hava olsa da, yaz eserlerinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Çizgili üstünüzün altında, orta boy bir pantolonla ve yırtık bir ucu olan siyah bir şal ile ilginç bir kombinasyonunuz olacak.

PİL ETEKLERİ

Sezon boyunca, ani konuşmalarla pilili bir etekle ve en hızlı kombinasyonu oluşturan temel parça olan trikoyla yapılan bir kazakla yapılan toplantılara katılabilirsiniz. Bu kombinasyonu vurgulayacak olan faktörler; kayışlar, saatler, kolyeler ve halkalar olacaktır.

TEK PARÇA

Trençkotlar kendi başlarına bir kombinasyon oluşturur. Özel davetiyelere, altında elmas olan bir şal ve bir şal giyerek katılabilirsiniz. En pratik kombinasyonu oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey trençkotunuzda olması.

BİR RENK

Tek renk, bu sezonda hayatımıza gelen ve çift takımlarla gelen en kolay kombinasyonlardan biri. Bununla birlikte, tek bir kombinasyon yerine tek bir kıyafet içerisinde kullanılır. Tarzınızı renkli bir şal ve düz siyah bir kıyafet takılı bir stil ayakkabıyla kaydedebilir ve davetlerinize özgürce katılabilirsiniz.